מר מכירות על מהפיכת הידע
מאת Administrator   

כמר מכירות אני נתקל בשאלות רבות, בטענות רבות עוד יותר ובעיקר בתירוצים מדוע ההצלחה לא הגיעה לאחר מאמצים כה רבים של שנים .

 

אנשים שואלים אותי איך הופכים להיות הספק המצליח של לקוחות רבים,  המאמר הזה נועד לתת מספר תשובות בהווה תוך התייחסות להיסטוריה.

 

חלומם של אנשים היה מאז ומעולם להתעשר,  החלום היחידי הגדול ממנו הוא "לעשות כסף בלי להתאמץ"

 

מאז ומעולם מסתבר ניסו אנשים לעשות יש מאין, האלכימאים של ימי הביניים ניסו להפוך מתכות פשוטות למתכות אצילות ויקרות דוגמאת כסף וזהב. עם השנים ולאחר ניסיונות שלא ממש צלחו הבין גם האיש המטומטם ביותר (ולא חסרו כאלו אנשים מסתבר) שאין דבר כזה "כסף קל"  והמסקנה המתבקשת הייתה:  יותר שעות עבודה/ השקעת כסף גדולה יותר בקיצור ה "דרך הארוכה"  הוכיחה את עצמה ככדאית.  רק מה? שההצלחה כאמור עלתה בשנות חיים רבות והנהנים העקריים היו הבנים ובני הבנים של מייסד אותה חברה המצליחה.

 

השנים האחרונות של המאה ה - 21 הצליחו ליצור סוג של קיצור דרך משמעותי בדרך להצלחה או אם תרצו תוכלו לקרוא לעניין הזה "קפיצת דרך" .  איך בדיוק העניין התחיל ? על כך ישנן מספר דיעות אבל לגבי ההמשך איש אינו חולק: מהפיכת המידע הצליחה לייצר הצלחות

בפרק זמן שנע בין שנה ועד מספר שנים - היישג לא רע בהתחשב בעובדה שגם התחרות גדלה עשרות מונים.

 

מעתה יכל כל ילד בן 23 להצליח בדיוק כמו כל אדם שעמל במשך עשרות שנים וליצור המון כסף בטווח קצר ולא חסרות דוגמאות. די לציין את הצלחתו של מייסד מייקרוסופט ביל גייטס הנמתחת על פני כ 3 עשורים אל מול הצלחתו של מייסד פייסבוק מרק צוקרברג אשר נבחר לאיש השנה על ידי "טיים" והוא בן 26 בלבד.

 

אם עד לתקופת המידע נהנו מתי מעט מידע שהיה נחלתם ושאותו מכרו לכל המרבה במחיר הרי שמעכשיו הכול יכלו ליהנות ממידע.

 

לצד המהפיכה הזו שנקראת "מהפכת המידע", נוספה לצד השאיפה לעשיית "המון כסף במהירות" הרצון להיות מישהו שמצליח גם כן, או במילים האחרות "מה יש לילד הזה בן ה - 26 שלי אין" .

 

אז זהו שלא ניכנס לתשובה לשאלה הזו רק נאמר כי כמעט כל אחד יכול למנף את עצמו באמצעי שיווק פשווטים המתבססים על עולם האינטרנט, אלא שגם פה נשאלות השאלות :  איך להתחיל, איך להמשיך וגם... איך כל זה עושה לי כסף ?

 
האתר הרשמי של מר מכירות, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG | RTL Version by Jetserver | אחסון אתרים