פרק מספר 2
מאת Administrator   


"בחיים יש דברים גרועים מהמוות. האם אי פעם בילית ערב  עם סוכן ביטוח  ?" ציטוט : וודי אלן

 

אבנר סוכן הביטוח , איזה איש...

 

אני לא אוהב סוכני ביטוח ויש לי נימוק משכנע:   הוא מדכאים אותי.  בכל אותן פעמים שבהן פגשתי סוכני ביטוח בפגישות עסקיות או בפגישות חברתיות, תמיד שמעתי בדיוק את אותם משפטים: "תוחלת הגבר הממוצע הינה 72 שנים"..., בהנחה שאתם בני שלושים ושש תחשבו בעצמיכם.. מכל מקום כרווק עד לסוף שנות השלושים שלי לא לקחתי את אנשי המקצוע הזה ברצינות אבל לאחר שהתחתנתי כבר הבנתי שאין לי כל-כך ברירה. אתם יודעים: מה יקרה אם יום אחד ... טפו טפו  טפו ושלא נדע.

מכל מקום התחלתי להיפגש עם סוכני הביטוח שהבטיחו לי שהתוכנית שלהם היא התוכנית הכי טובה וחוצמזה: "אתה כבר בן 40 ותוחלת החיים"... זוכרים?

 

משום מה ה - "Aftertaste", אותה תחושה שנשארת לאחר נטילת ממתיק מלאכותי הייתה של ספקים שלא ראו אותי באמת ולי הייתה בעיה עם העניין הזה. אחרי הכול, אם הכול יהיה בסדר (טפו... טפו... כנ"ל) אנחנו מדברים על התקשרות של לא פחות מכמה עשרות שנים עם אותו סוכן ביטוח , אבל הם בשלהם: "תוחלת החיים" ...  אבל אבנר?

 

אבנר הבין הרגיש ולא רק הבין את מה שאני הרגשתי: המדובר על "רומן" ולא על "סטוץ" המוצר שנמכר כאן כלל מעבר לתוכנית פנסיונית, ביטוח חיים, ביטוח אובדן כושר עבודה וכיסוי למחלות קשות שלא נדע, נגיעה בנפש הלקוח, בפחדים במאוויים, בצפייה, בלא נודע.

על-כן אבנר לא ניגש לנושא הביטוחי בפגישה הראשונה אלא נפגש עם אשתי היקרה ואיתי וניסה להבין "מי יושב מולו" הוא בהחלט התאמץ יותר והפגישה הייתה נעימה עד כדי כך שלאחר עזיבתו את בתינו הסכמנו שנינו שהפגישה הייתה שונה ושבהחלט נשמח להיפגש לשמוע מה לו יש להציע לנו.

ולאבנר בהחלט היה מה להציע לנו. בפגישה השנייה אנחנו ביקשנו מאבנר לספר לנו מה שונה במה שיש לו להציע לנו ממה שכבר הכרנו עד-כה להפתעתנו הוא פסק נחרצות: "הכול אותו הדבר, אין באמת הבדל בין תוכניות הביטוח השונות הרי כולם מקבלים את אותן הצעות פחות או יותר מחברות הביטוח"


 

 

 

כל הזכויות שמורות ל רוני קלטר, "מר מכירות"

 

 

נהנתם? האם תרצו לקבל עוד סיפורים מעניינים ? אנא! מלאו את הפרטים שלכם.

 

מר מכירות, אני מעוניין לקבל עוד פרטים
שם מלא (*)
Please type your full name.
דואר אלקטרוני (*)
Invalid email address.
סטטוס (*)
Please tell us how big is your company.
הייתי שמח לקבל עוד מידע בתחום
Invalid Input
  

 
האתר הרשמי של מר מכירות, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG | RTL Version by Jetserver | אחסון אתרים